fbpx

Montáž dreveného altánku

Príprava podkladu premontáž altánku

Altánky s priemerom 3,2m a 4m nevyžadujú špeciálnu prípravu podkladu. Nepotrebujú betónovú platňu , nakoľko altánky majú drevenú podlahu a samonosnú konštrukciu a v rámci stability nie sú potrebné žiadne kotviace prvky. Stačí iba zarovnať terén a naši pracovníci Vám altánok postavia na betónových kockách, ktoré si dovezieme na montáž a tieto zaručujú vzduchovú medzeru medzi podkladom a drevenou podlahou altánku. Tieto kocky Vám dovezieme a sú už započítané v cene montáže.

Altánky s priemerom 5m a altánok PRINCES 2 – 4x4m musia byť postavené na spevnenom ,alebo vyštrkovanom a zhutnenom teréne ,nakoľko su omnoho ťažšie

Altánky SANNY a GERDA si už vyžadujú betónovú platňu ,alebo betónové pätky o ktoré sú kotvené…

Ak nemáte betonovú platňu, tak Vám altánok postavíme na betónových kockách (zatravňovače), ktoré nám prichystáte v potrebnom počte ktorý zavisí od typu altánku. Upraviť a zarovnať terén do roviny si musí zákazník sám. Za vykonanú pokladku – zameranie a uloženie betonových kociek do vodováhy pod podkladové hranoly si účtujeme 50,-€.

Dodanie a montáž altánkov zrealizujeme do 10 až 15 pracovných dní od objednania, pri altánkoch JULIA, GARTNER, ROMANTIK, LESANA, SEVERKA a HUNTER je to 15 až 20 pracovných dní od objednania !

Montáž altánku Sunny

Montáž altánku Dominant

Ohodnoťte post