fbpx

Domčeky na náradie

Sme slovenský predajca a staviteľ záhradných chatiek, domčekov a altánkov z dreva. Od roku 2007 sme postavili viac ako 5 000 záhradných stavieb po celom Česku a Slovensku. V našej ponuke nájdete 2 kategórie domčekov – záhradné chatky a domčeky na náradie. V kategórii záhradné chatky nájdete: záhradné chatky do 25m2, záhradné chatky nad 25m2 a väčšie dvojpodlažné domčeky. Všetky fotografie na webe sú reálne fotky z našich montáží.

Pri objednávke záhradného domčeka/chatky s montážou a krytinou Vám dáme dopravu zadarmo.

Domček na náradie

Domčeky na náradie sú súčasťou rodinných záhrad už dlhé desaťročia. Je to najmä vďaka ich praktickému využitiu ako úložný priestor pre záhradnícke pomôcky, kosačku na trávu, gril alebo bicykel.
V našej ponuke nájdete 2 typy praktických záhradných stavieb – klasický domček na náradie alebo modernú záhradnú chatku. Drevo použité na výrobu domčekov je starostlivo vyberané, sušené a následne opracované tak, aby sa zabezpečila čo najvyššia životnosť drevostavby.
Radi vám poradíme najvhodnejší domček podľa vašich požiadaviek a predstáv. Vybrať si môžete z rôznych nadčasových dizajnov, veľkostí a parametrov. Záhradný domček s terasou, záhradný domček s prístreškom na drevo, záhradný domček s odkladacou miestnosťou, záhradný domček do 25m2 a mnoho ďalších variantov. Dopravu záhradného domčeka/chatky poskytneme každému zákazníkovi zadarmo v prípade, že si u nás objedná aj jeho montáž. Montovaný záhradný domček na kľúč vám dovezieme a postavíme v priebehu pár hodín.


Niečo o nás


V roku 2002 sme sa kvôli nedostatku tovaru rozhodli predávať záhradné chatky a domčeky na náradie z Poľska. Začínali sme ako malý rodinný podnik a dnes máme obrovské sklady, niekoľko montážnych partií, stabilnú sieť dodávateľov dreva z celej Európy a tisícky spokojných zákazníkov naprieč celým Slovenskom. Vďaka tomu si dovoľujeme tvrdiť, že u nás nakúpite tie najvýhodnejšie záhradné domčeky za najnižšie ceny na trhu.

domčeky na náradie
záhradné domčeky
drevený záhradný domček na náradie
drevené domčeky na náradie
zahradne domceky
drevené záhradné domčeky