fbpx

Domčeky na náradie

V našej ponuke nájdete: záhradné chatky s terasouzáhradné chatky bez terasyzáhradné chatky s podrovím/poschodímdomčeky na náradiealtánkydrevené kúpacie kadedrevené garážezáhradné sedenia. Pri objednávke záhradneho domčeka s montážou a krytinou Vám posykytneme dopravu zadarmo. Domčeky máme skladom (ihneď k odberu). U nás neplatíte žiadne zálohy. 

Nezáväzné objednávky: 0917 970 276 obchod@chatkylemon.sk

Domček na náradie

Domčeky na náradie sú súčasťou rodinných záhrad už dlhé desaťročia. Je to najmä vďaka ich praktickému využitiu ako úložný priestor pre záhradnícke pomôcky, kosačku na trávu, gril alebo bicykel.
V našej ponuke nájdete 2 typy praktických záhradných stavieb – klasický domček na náradie alebo modernú záhradnú chatku. Drevo použité na výrobu domčekov je starostlivo vyberané, sušené a následne opracované tak, aby sa zabezpečila čo najvyššia životnosť drevostavby.
Radi vám poradíme najvhodnejší domček podľa vašich požiadaviek a predstáv. Vybrať si môžete z rôznych nadčasových dizajnov, veľkostí a parametrov. Záhradný domček s terasou, záhradný domček s prístreškom na drevo, záhradný domček s odkladacou miestnosťou, záhradný domček do 25m2 a mnoho ďalších variantov. Dopravu záhradného domčeka/chatky poskytneme každému zákazníkovi zadarmo v prípade, že si u nás objedná aj jeho montáž. Montovaný záhradný domček na kľúč vám dovezieme a postavíme v priebehu pár hodín.

Niečo o nás

V roku 2002 sme sa kvôli nedostatku tovaru rozhodli predávať záhradné chatky a domčeky na náradie z Poľska. Začínali sme ako malý rodinný podnik a dnes máme obrovské sklady, niekoľko montážnych partií, stabilnú sieť dodávateľov dreva z celej Európy a tisícky spokojných zákazníkov naprieč celým Slovenskom. Vďaka tomu si dovoľujeme tvrdiť, že u nás nakúpite tie najvýhodnejšie záhradné domčeky za najnižšie ceny na trhu.

domčeky na náradie
záhradné domčeky
drevený záhradný domček na náradie
drevené domčeky na náradie
zahradne domceky
drevené záhradné domčeky
4.4/5 - (25 hlasov)