Dopravu všetkých našich produktov zabezpečujeme na celom území Slovenskej republiky. V prípade, že si nie ste istí, či Váš produkt spĺňa podmienky pre AKCIU DOPRAVA ZADARMO alebo si chcete dať vypočítať cenu za dopravu , neváhajte nás kontaktovať na tel.čísle  0917 970 276 , prípadne mailom na adrese: [email protected]

DOPRAVA PO CELOM SLOVENSKU ZADARMO

Dopravu chatky, altánku, domčeka zadarmo na celom území SR poskytujeme každému zákazníkovi, ktorý si našu chatku, domček, altánok alebo garáž objedná s krytinou z nášho vzorkovníka a s jej montážou našimi vyškolenými pracovníkmi.

*Táto akcia sa nevzťahuje na záhradné chatky Barbora, Katarína, záhradné domčeky s hrúbkou steny 70mm a na drevené kade.

V prípade že nevyužijete alebo nemáte nárok na AKCIU DOPRAVA ZADARMO, za dopravu k zákazníkovi účtujeme
1.00-1.50,-€/ km,  kde účtujeme obidve cesty – cestu na miesto montáže a aj spiatočnú cestu do našej centrály v Nižnej na Orave.

Naša firma poskytuje dovoz a montáž záhradných chatiek na celom území Slovenska s maximálnou flexibilnosťou a profesionálnym prístupom ku každému klientovi ako i jeho štandardným ale i špecifickým požiadavkám. 

Montáž záhradnej chatky je realizovaná hneď po dovoze montážnych dielov na miesto určeného osadenia a ešte v ten deň aj následne skompletizovaná. Pretože materiál potrebný na postavenie záhradnej chatky Vám dovezieme v montážnych dieloch je praktický možné naše chatky osadiť aj v menej prístupných alebo vyvýšených oblastiach.