fbpx

Záhradné altánky

V našej ponuke nájdete: záhradné chatky s terasouzáhradné chatky bez terasyzáhradné chatky s podrovím/poschodímdomčeky na náradiealtánkydrevené kúpacie kadedrevené garážezáhradné sedenia. Pri objednávke záhradneho altánku s montážou a krytinou Vám posykytneme dopravu zadarmo. Altánky máme skladom (ihneď k odberu). U nás neplatíte žiadne zálohy. 

Nezáväzné objednávky: 0917 970 276 obchod@chatkylemon.sk

Ako vybrať záhradný altánok?

Záhradné altánky sú súčasťou našich obydlí už viac ako 5000 rokov. Prvý záhradný altánok sa objavil v pláne egyptskej záhrady 3000 rokov pred naším letopočtom. Dodnes ich využívame ako čarovné miesto na posedenie a to najmä vďaka výnimočnej atmosfére, ktorú nám vedia poskytnúť. Altánky triedime podľa materiálu, z ktorého sú vyrobené, ich tvaru, veľkosti a štýlu, v ktorom sú navrhnuté.

Voľba tvaru často závisí od typu záhrady (organizovaná alebo divoká) a od výberu miesta pre osadenie altánku (roh záhrady alebo voľné uloženie v priestore). V našej ponuke nájdete okrúhle drevené altánky, drevené altánky v tvare štvorca, šesťuholníka alebo obdĺžnika.

Veľkosť altánku úzko súvisí s možnosťami, ktoré nám poskytuje záhrada. Platí avšak jedno pravidlo – čím väčší, tým lepší – a to najmä preto, že voľný priestor sa vždy zíde a dá sa výhodne využiť ako miesto na hojdaciu sieť, záhradný gril, príručný stolík alebo obľúbený kvet. Naša firma ponúka najširší výber veľkostí altánkov, takže sa nemusíte obávať, že si nenájdete ten svoj.

Výber štýlu pre váš altánok je čisto pocitová záležitosť. Najlepšie je zvoliť si altánok, ktorý bude v harmónii s dušou vašej záhrady. V takom prípade bude záhradný altánok dotvárať atmosféru priestoru a nebude ju narúšať inými vplyvmi. Poznáme rôzne štýly altánkov: japonské altánky, moderné altánky, tradičné altánky, minimalistické altánky, vzdušné altánky, masívne altánky, ale najdôležitejší je práve ten váš štýl – vysnívaný altánok.

Naša firma sa už 20 rokov zaoberá predajom drevených altánkov. Začínali sme ako malý oravský podnik s veľkou víziou. Naše prvé altánky sme dovážali z Poľska kvôli ich nízkej cene a vysokej kvalite. Postupne sme sa rozrástli a vybudovali vzťahy s rôznymi dodávateľmi dreva z celej Európy. Vďaka tomu vám dnes môžeme ponúkať tie najlacnejšie drevené altánky na slovenskom trhu. Keďže chceme, aby vám altánok vydržal niekoľko desaťročí, prísne dbáme na výber kvalitných materiálov. Drevo použité pri výrobe každého altánku prechádza prísnou kontrolou kvality a následne je poctivo vysušené a opracované tak, aby sa zaručila jeho najvyššia možná životnosť.

záhradný altánok júlia
zahradne altanky
zahradny altanok
záhradné altánky
záhradný altánok
drevené altánky
drevený altánok
Ohodnoťte page