História firmy LEMON trade, s.r.o.

Spoločnosť LEMON trade, s.r.o. sídli v krásnej časti severného Slovenska, v Nižnej na Orave. Sme rodinný podnik s bohatou históriou. Svoje podnikanie sme začali už v roku 1997 pod názvom Milan Lemon – CLIENT CAR. Ako jedna z prvých firiem na Slovensku sme začali predaj záhradných chatiek, záhradných domčekov a altánkov. Svoje podnikanie sme rozšírili aj do susedného Česka. Našu ponuku sme v rovnakom čase obohatili aj o predaj  bezpečnostých vchodových dverí do bytu , ktoré montujeme a servisujeme po celom Strednom Slovensku. Chuť skrášľovať záhrady v nás v roku 2007 vzbudila záujem o ďalší produkt – gabiony. Vzhľadom na vtedajšiu slabú kvalitu gabionov sme sa rozhodli začať s vlastnou výrobou a tak sme sa postupom času stali uznávaným výrobcom gabionov v Slovensku, Česku, Poľsku, Maďarsku a Rakúsku.

Na základe neustáleho rastu a rozvíjania sa naša firma v roku 2017 pretransformovala z fyzickej osoby na právnický subjekt LEMON trade, s.r.o. Z malého podniku na Orave sme sa poctivou a svedomitou prácou stali úspešnou slovenskou firmou, ktorá v súčasnosti disponuje s 3000m2 výrobných hál, 60 zamestnancami a tisíckami spokojných zákazníkov.

Súčasnosť 

V každom našom segmente podnikania vykonávajú svoju prácu naši stáli a dlhoroční zamestnanci, vyškolení na najvyššej úrovni, pýšiaci sa viac ako 20 ročnými skúsenosťami. Neustále sledujeme nové moderné trendy v oblasti výroby a predaja. Stále sa snažíme napredovať a zdokonaľovať našu výrobu aj predaj. Zaoberáme sa spoluprácou s významnými veľkoodberateľmi, ktorých záujem o naše produkty si nesmierne vážime. So svojou vyspelou výrobnou technológiou spĺňajúcou medzinárodné ekologické štandardy a odborným personálom sme sa stali popredným predajcom záhradných domčekov a altánkov na Slovensku. Tieto znalosti a skúsenosti aplikujeme do kvality výrobkov, cenotvorby a rýchlosti dodania tovaru, aby sme v čo najväčšej miere uspokojili potreby všetkých zákazníkov.

Naši zamestnanci sú vždy k dispozícii, aby každému poskytli odborné poradenstvo pri výbere najlepšieho záhradného domčeka či dreveného altánku, pomoc pri výbere vhodného náteru či poskytli tipy k údržbe našich produktov.

Naša Vízia

Pozitívna spätná väzba od zákazníkov nám dáva silu neustále napredovať a rozvíjať sa. Využívajúc svoju súčasnú štruktúru si kladieme za cieľ otvoriť sa ďalším zahraničným trhom a obohatiť svoju ponuku o nové produkty. Sledovaním a zavádzaním nových výrobných technológií a neustálym udržiavaním vysokej kvality našich výrobkov sa snažíme získať si vedúce postavenie v sektore a naplniť tak svoje dlhoročné vízie.

20
rokov na trhu

60
zamestnancov
103
záhradných domčekov v ponuke
96
drevených altánkov v ponuke

Prečo si vybrať firmu
CHATKY LEMON?

najnižšia cena

Najnižšia cena za 1m²

U nás nájdete najnižšiu cenu za 1m² dreveného záhradného domčeka alebo dreveného altánku na Slovensku.

profesionálna montáž

Profesionálna montáž

Ponúkame odbornú montáž našich produktov vlastnými pracovníkmi s 20 ročnými skúsenosťami so stavbou drevených konštrukcií.

kvalitné severské drevo

Kvalitné severské drevo

Na výrobu našich produktov využívame kvalitné drevo zo severských krajín, ktoré má veľmi dlhú životnosť v akýchkoľvek klimatických podmienkach.

chatky-lemon
spoľahlivá firma

Spoľahlivá rodinná firma

Od roku 2002 predávame a montujeme drevené záhradné stavby po celom Slovensku a Česku. Naše ceny sú transparentné - vždy s DPH. Žiadne skryté poplatky a dodatočné náklady.

individuálny prístup

Individuálny prístup

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a snažíme sa výjsť v ústrety jeho požiadavkám.

doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Okrem najnižšej ceny vám ponúkame dopravu väčšiny drevených chatiek a drevených altánkov s montážou kdekoľvek po Slovensku zadarmo.

Povedali o nás

Zopár slov od našich zákazníkov

PODPORUJEME

Podporujeme sociálny program futbalovej akadémie FK Nižná

„Úspech nemá nič spoločné s tým koľko toho získaš a dosiahneš pre seba. Je to o tom, čo urobíš pre druhých.“ – Danny Thomas

podporujeme futbal v Nižnej

Prečo to robíme? 

Sme hrdí na to, že sme sa stali generálnym sponzorom futbalovej akadémie FK Nižná na Orave.

Jedným z cieľov futbalovej akadémie je celoročne podporovať výchovu mladých talentov z Oravy a okolia. Uvedomujeme si, že veľa talentovaných detí pochádza práve zo sociálne slabších rodín. Z toho dôvodu sme vytvorili sociálny program, ktorý zabezpečí, aby všetky deti bez rozdielu mohli plnohodnotne využívať zázemie futbalovej akadémie. Naša firma sa rozhodla financovať členské poplatky deťom zo sociálne slabších rodín po celý rok.

„Žiť športom je krásne, ale podať pomocnú ruku ešte krajšie.“

Naše ďalšie produkty

Záhradné chatky v nás prebudili chuť venovať sa aj ďalším aktivitám z oblasti BÝVANIE a ZÁHRADA, vďaka čomu Vám už dlhé roky ponúkame kvalitné GABIONOVÉ PLOTY, OPLOTENIE, VCHODOVÉ DVERE, TEPELNÉ ČERPADLÁ za tie najlepšie ceny na trhu. Inšpirujte sa zaujímavými nápadmi a vyberte si to pravé pre Váš dom či záhradu z portfólia našich ďalších produktov.