fbpx

Záhradné chatky

Vyberte si kategóriu a nájdite si svoju ideálnu chatku.

Nezáväzné objednávky: 0917 970 276 obchod@chatkylemon.sk

chatky altanky

28mm

Hrúbka steny 28mm

zahradne chatky s hrubkou steny 40-45mm

40/45mm

Hrúbka steny 40mm

zahradne domceky hrubka70mm Záhradné chatky

70mm

Hrúbka steny 70mm

zahradne chatky s terasou Záhradné chatky

S terasou

Chatky s terasou

zahradna chatka roman

Bez terasy

Chatky bez terasy

celorocne zahardne domecky

S podkorvím

Dvojpodlažné chatky

Záhradné chatky s hrúbkou steny 28mm

Záhradné chatky s hrúbkou steny 40/45mm
Drevené domčeky s hrúbkou steny 70mm (celoročné)

Doplnky ku chatkám

Aké drevené chatky ponúkame?

Drevené chatky vieme ľahko rozdeliť do dvoch základných skupín.

Prvou sú chatky, ktoré majú slúžiť ako doplnková stavba ku domu. Využívame ich ako domček na náradie, letnú kuchynku, pracovňu pre domácich majstrov, domček pre deti alebo alternatívnu obývačku. Väčšinou sa jedná o chatky do 25m2. Na takéto chatky obvykle nepotrebujeme ani stavebné povolenie.

Druhou skupinou sú chatky postavené ako samostatná stavba. Jedná sa o drevené chatky v záhradkárskych oblastiach, rekreačné chatky v horách, prípadne dovolenkové domčeky na “dolniakoch”. V tomto prípade si majitelia zvyčajne overujú či je potrebné stavebné povolenie, keďže sa nejedná o doplnkovú stavbu.

V našej ponuke nájdete drevené chatky rôznych druhov a veľkostí. Keďže máme veľké slovo pri ich výrobe, viete si určiť hrúbky steny ( 28mm / 46mm). Rozhodnete sa aj, či chcete terasu. Ak áno, tak je treba zvážiť aká veľkosť vám bude dostačujúca ( 1,3 / 2m /3 m). V neposlednom rade si môžete vybrať polohu dverí a okien tak, aby ste nemuseli pozerať susedovi do spálne.

V prípade, že hľadáte celoročne obývateľné chatky čítajte ešte chvíľku. Máme pre vás hneď niekoľko typov a veľkostí. Z teoretického hľadiska je každá naša chatka vhodná na bežné bývanie. Našim zákazníkom, ktorí chcú v chatke žiť celoročne, odporúčame zvoliť si hrúbku steny 46mm a následne si ju zatepliť, zariadiť a zútulniť.

Každú našu chatku si môžete objednať na kľúč s montážou. Náš šikovný tím vám chatku na kľúč zmontuje v priebehu pár hodín. Ak sa rozhodnete, že si chcete záhradnú chatku postaviť sami, svojpomocne, radi vám k nej poskytneme montážny návod a pridáme aj zopár cenných rád.

Prečo si vybrať drevený domček od firmy ChatkyLemon?

Od roku 2002 sa zaoberáme výrobou, predajom a montážou záhradných chatiek, altánkov a domčekov z dreva za bezkonkurenčné ceny. Keďže si uvedomujeme, že záhradný domček alebo záhradná chatka je dlhodobá investícia, kladieme obrovský dôraz na čo najvyššiu kvalitu dreva a odbornú montáž. Začínali sme ako malá rodinná firma skupovaním lacných záhradných chatiek z Poľska, no postupne sme sa vypracovali na jedného z najväčších výrobcov a predajcov kvalitných záhradných domčekov na Slovensku. 

Za 20 rokov pôsobenia sme si vybudovali sieť spoľahlivých dodávateľov kvalitného dreva z rôznych kútov Európy. Aj vďaka tomu vám dnes môžeme predávať tie najlacnejšie záhradné chatky a drevené domčeky na slovenskom trhu. Okrem najnižšej ceny vám ponúkame dopravu drevenej chatky s montážou kdekoľvek po Slovensku vždy zadarmo. Keďže si dôverujeme navzájom, nepožadujeme žiadne zálohy. Na svojom konte máme viac ako 5 000 zmontovaných záhradných chatiek a drevených domčekov stojacich takmer v každom slovenskom okrese.

záhradné chatky - záhradné domčeky
záhradná chatka
záhradné chatky
zahradne chatky
zahradna chatka
drevené domčeky
záhradné drevené chatky
4.1/5 - (15 hlasov)