Všeobecné

Drevené altánky do vašej záhrady

drevene altanky

Drevené altánky do Vašej záhrady.

Drevené altánky sú jednou z najlepších foriem, ako môžete vyplniť väčší či menší priestor na vašej záhrade. Určite sa vám totiž už stalo, že ste si počas teplého jarného či letného dňa chceli ísť vychutnať príjemné počasie von na záhradu, avšak nenašli ste vhodný spôsob, ako to najlepšie urobiť. 

Drevené altánky sú krásnou a trvácnou investíciou, ktorá sa bude u vás na záhrade tešiť širokým možnostiam využitia.

Drevené altánky môžu mať rôzne tvary – nemusí ísť len o klasický štvorec, ale tiež obdĺžník, či viacuholník. V našej ponuke nájdete aj 2v1 verziu – záhradný altánok s chatkou, ktorý na zimu perfektne schová váš záhradný nábytok, stôl alebo gril. Podľa možností vašej záhrady a tiež vašich potrieb zvážte, akú veľkosť altánku budete potrebovať. Ak ho chcete využívať k rodinným stretnutiam, grilovačkám či oslavám, voľte čo najväčší altánok. Môžete do neho umiestniť napríklad posedenie, ktorého výhody využijete počas všetkých ročných období, pretože dokáže primerane ochrániť pred horúcimi lúčmi ako aj pred ľahkým dažďom. Pokiaľ ho však túžite mať osadený niekde v rohu záhrady, v pokoji a tichu rozjímať pri dobrej knižke, odporúčame menšiu – útulnejšiu veľkosť a okrúhly tvar, prípadne 6-uholníkový.

Záhradný altánok z kvalitného dreva

Skvelou výhodou je, že materiály a dizajny, z ktorých sú vyrobené naše altánky prepúšťajú dostatok svetla a vzduchu tak, aby ste sa v nich cítili čo najpríjemnejšie. Vďaka širokej ponuke si môžete vybrať ten, ktorý bude najviac ladiť s vašim domom a záhradou. V neposlednom rade je pre dlhšiu životnosť nevyhnutné, aby materiál altánkov aj strechy bol vyrobený z čo najkvalitnejšieho materiálu. Práve tie naše sa vyznačujú dlhou životnosťou aj niekoľko desiatok rokov. 

Chcete si vybrať drevený altánok? Od roku 2007 sme postavili viac ako 5 000 záhradných stavieb po celom Česku a Slovensku. Dbáme na kvalitné drevo a profesionálnu montáž.

Pridaj komentár