Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Najlacnejšie záhradné chatky

V našej ponuke nájdete najlacnejšie záhradné chatky na slovenskom trhu za 1m2. Záhradná chatka s hrúbou steny 28mm je ideálna pre tých, ktorí hľadajú lacné záhradné chatky. Jej konštrukcia je dostatočne hrubá a odolná na to, aby odolala výkyvom počasia a aby bola chatka samonosná (nepotrebuje kotviace prvky). Pri výbere záhradnej chatky je treba myslieť na jej podlahu - tá by mala byť súčasťou balenia a mala by byť hrubšia ako 18mm. Ďalej je dôležitá výška bočnej steny (pozor nie je to to isté ako výška hrebeňa strechy) - tá by mala byť minimálne 194cm aby ste sa v chatke nemuseli hrbiť a necítili sa v nej ako v krtinci. V neposlednom rade by ste nemali šetriť na oknách, ktoré by určite nemali byť z plexiskla a mali by byť aspon polootváracie. V prípade, že plánujete záhradnú chatku postaviť v záhradkárskej oblasti, odporúčame dokúpiť si z bezpečnostných dôvodov ku chatke aj okenice. Záhradné chatky s terasou sú veľmi obľúbené najmä kvôli ich všestrannému využitiu ako  altánok. Pri výbere terasy, ktorá bude slúžiť aj ako záhradný altánok je dobré myslieť na jej veľkosť - tá by mala byť dlhá aspon 2m. Ak vám stačí záhradná chatka bez terasy, myslite na predĺženie podkladu pri vstupe do chatky, aby ste nemuseli svoje topánky nechávať na tráve, prípadne aby sa vám pred chatkou po daždi neurobilo jazierko s bahnom. V prípade, že potrebujete viac informácií alebo sa chcete poradiť, neváhajte nás kontaktovať radi všetko vysvetlíme a podelíme sa s našimi skúsenosťami - 0917 970 276 / [email protected] .

Aké drevené domčeky ponúkame?

Drevené domčeky vieme ľahko rozdeliť do dvoch základných skupín. Prvou sú chatky, ktoré majú slúžiť ako doplnková stavba ku domu. Využívame ich ako domček na náradie, letnú kuchynku, pracovňu pre domácich majstrov, domček pre deti alebo alternatívnu obývačku. Väčšinou sa jedná o domčeky do 25m2. Na takéto domčeky obvykle nepotrebujeme ani stavebné povolenie. Druhou skupinou sú chatky postavené ako samostatná stavba. Jedná sa o drevené chatky v záhradkárskych oblastiach, rekreačné chatky v horách, prípadne dovolenkové domčeky na "dolniakoch". V tomto prípade si majitelia zvyčajne overujú či je potrebné stavebné povolenie, keďže sa nejedná o doplnkovú stavbu. V našej ponuke nájdete drevené domčeky rôznych druhov a veľkostí. Keďže máme veľké slovo pri ich výrobe, viete si určiť hrúbky steny ( 28mm / 40-46mm / 70mm). Rozhodnete sa aj, či chcete terasu. Ak áno, tak je treba zvážiť aká veľkosť vám bude dostačujúca ( 1,3 / 2m /3 m). V neposlednom rade si môžete vybrať polohu dverí a okien tak, aby ste nemuseli pozerať susedovi do spálne. V prípade, že hľadáte celoročne obývateľné chatky čítajte ešte chvíľku. Máme pre vás hneď niekoľko typov a veľkostí. Z teoretického hľadiska je každá naša chatka vhodná na bežné bývanie. Našim zákazníkom, ktorí chcú v chatke žiť celoročne, odporúčame zvoliť si hrúbku steny aspon 46mm a následne si ju zatepliť, zariadiť a zútulniť. Každú našu chatku si môžete objednať na kľúč s montážou. Náš šikovný tím vám chatku na kľúč zmontuje v priebehu pár hodín. Ak sa rozhodnete, že si chcete záhradný domček postaviť sami, svojpomocne, radi vám k nemu poskytneme montážny návod a pridáme aj zopár cenných rád.

Prečo si vybrať drevený domček od firmy ChatkyLemon?

Od roku 2002 sa zaoberáme výrobou, predajom a montážou záhradných domčekov, altánkov a domčekov z dreva za bezkonkurenčné ceny. Keďže si uvedomujeme, že záhradný domček alebo záhradná chatka je dlhodobá investícia, kladieme obrovský dôraz na čo najvyššiu kvalitu dreva a odbornú montáž. Začínali sme ako malá rodinná firma skupovaním lacných záhradných chatiek z Poľska, no postupne sme sa vypracovali na jedného z najväčších výrobcov a predajcov kvalitných záhradných domčekov na Slovensku. Za 20 rokov pôsobenia sme si vybudovali sieť spoľahlivých dodávateľov kvalitného dreva z rôznych kútov Európy. Aj vďaka tomu vám dnes môžeme predávať tie najlacnejšie záhradné chatky a drevené domčeky na slovenskom trhu. Okrem najnižšej ceny vám ponúkame dopravu drevenej chatky s montážou kdekoľvek po Slovensku vždy zadarmo. Keďže si dôverujeme navzájom, nepožadujeme žiadne zálohy. Na svojom konte máme viac ako 5 000 zmontovaných záhradných chatiek a drevených domčekov stojacich takmer v každom slovenskom okrese.

Užitočné odkazy:

Ako si vybrať záhradnú chatku? →

Ako urobiť podklad po záhradnú chatku? →

  drevený domček od chatkylemon.sk