Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Záhradné chatky

Chatka - hrúbka stien 40mm je vhodná na celoročné využívanie (celroočné využívanie ≠ celoročné bývanie), to znamená prísť na chatku v decembri, zakúriť si pobudnúť tam víkend/týždeň/dva týždne, polyžovať, vychutnať si pohodu a ísť domov. Ak by človek chcel, mohol by bývať aj celoročne v takomto domčeku, ale musí si ho poriadne zatepliť, preto na celoročné bývanie odporúčame hrúbku steny 70mm. Máme zákazníkov (väčšinou z okolia Prahy), ktorí v 45mm domčekoch celoročne bývajú už niekoľko rokov a sú spokojní, dokonca povedali, že ak človek vie ako na to, tak nemusí platiť ani mailand za kúrenie. Samozrejme, zimy v Prahe sú iné ako napríklad v Oravskej Lesnej, takže na to treba tiež myslieť. Vo všeobecnosti na celoročné bývanie (tým myslíme bývanie celý rok, nie len príležitostne na víkedy/dovolenky v zime/cez leto) odporúčame chatky s minimálne 40mm hrúbkou steny + zateplenie, ideálne 70mm . Pri výbere chatky na celoročné využitie alebo na celoročné bývanie sú dôležité aj ďalšie aspekty ako napríklad hrúbka podlahy, strecha, okná... Napríklad naše chatky 40-70mm majú okná s 2-sklom (nie 1-sklo, prípadne len plexisklo ako predávajú niektoré obchodné režazce napr. Mercury - také domčeky by sa naozaj nedali využívať v zime aj keby boli z 45mm hrúbky steny, nie to ešte na celoročné bývanie). V prípade, že potrebujete viac informácií alebo sa chcete poradiť, neváhajte nás kontaktovať radi všetko vysvetlíme a podelíme sa s našimi skúsenosťami - 0917 970 276 / [email protected] .

Aké drevené domčeky ponúkame?

Drevené domčeky vieme ľahko rozdeliť do dvoch základných skupín. Prvou sú chatky, ktoré majú slúžiť ako doplnková stavba ku domu. Využívame ich ako domček na náradie, letnú kuchynku, pracovňu pre domácich majstrov, domček pre deti alebo alternatívnu obývačku. Väčšinou sa jedná o domčeky do 25m2. Na takéto domčeky obvykle nepotrebujeme ani stavebné povolenie. Druhou skupinou sú chatky postavené ako samostatná stavba. Jedná sa o drevené chatky v záhradkárskych oblastiach, rekreačné chatky v horách, prípadne dovolenkové domčeky na "dolniakoch". V tomto prípade si majitelia zvyčajne overujú či je potrebné stavebné povolenie, keďže sa nejedná o doplnkovú stavbu. V našej ponuke nájdete drevené domčeky rôznych druhov a veľkostí. Keďže máme veľké slovo pri ich výrobe, viete si určiť hrúbky steny ( 28mm / 40-46mm / 70mm). Rozhodnete sa aj, či chcete terasu. Ak áno, tak je treba zvážiť aká veľkosť vám bude dostačujúca ( 1,3 / 2m /3 m). V neposlednom rade si môžete vybrať polohu dverí a okien tak, aby ste nemuseli pozerať susedovi do spálne. V prípade, že hľadáte celoročne obývateľné chatky čítajte ešte chvíľku. Máme pre vás hneď niekoľko typov a veľkostí. Z teoretického hľadiska je každá naša chatka vhodná na bežné bývanie. Našim zákazníkom, ktorí chcú v chatke žiť celoročne, odporúčame zvoliť si hrúbku steny aspon 46mm a následne si ju zatepliť, zariadiť a zútulniť. Každú našu chatku si môžete objednať na kľúč s montážou. Náš šikovný tím vám chatku na kľúč zmontuje v priebehu pár hodín. Ak sa rozhodnete, že si chcete záhradný domček postaviť sami, svojpomocne, radi vám k nemu poskytneme montážny návod a pridáme aj zopár cenných rád.

Prečo si vybrať drevený domček od firmy ChatkyLemon?

Od roku 2002 sa zaoberáme výrobou, predajom a montážou záhradných domčekov, altánkov a domčekov z dreva za bezkonkurenčné ceny. Keďže si uvedomujeme, že záhradný domček alebo záhradná chatka je dlhodobá investícia, kladieme obrovský dôraz na čo najvyššiu kvalitu dreva a odbornú montáž. Začínali sme ako malá rodinná firma skupovaním lacných záhradných chatiek z Poľska, no postupne sme sa vypracovali na jedného z najväčších výrobcov a predajcov kvalitných záhradných domčekov na Slovensku. Za 20 rokov pôsobenia sme si vybudovali sieť spoľahlivých dodávateľov kvalitného dreva z rôznych kútov Európy. Aj vďaka tomu vám dnes môžeme predávať tie najlacnejšie záhradné chatky a drevené domčeky na slovenskom trhu. Okrem najnižšej ceny vám ponúkame dopravu drevenej chatky s montážou kdekoľvek po Slovensku vždy zadarmo. Keďže si dôverujeme navzájom, nepožadujeme žiadne zálohy. Na svojom konte máme viac ako 5 000 zmontovaných záhradných chatiek a drevených domčekov stojacich takmer v každom slovenskom okrese.

Užitočné odkazy:

Ako si vybrať záhradnú chatku? →

Ako urobiť podklad po záhradnú chatku? →

  drevený domček od chatkylemon.sk