Všeobecné

Záhradné altánky a ich využitie

zahradne altanky

Ako využiť váš Záhradný altánok?

Ak trávite čas vonku pri dome vo svojej záhrade, záhradný altánok je skvelý spôsob, kde dokonale zrelaxovať. Ľudstvo o tom vie svoje, pretože záhradné altánky sú naprieč svetom súčasťou našich domovov už mnohé tisícročia. Okamžite vám poskytnú skvelé miesto na posedenie počas horúcich dní, ale v ich útočisku si môžete vychutnávať aj vôňu letného dažďa.
Nepochybne vám tiež doprajú aj výnimočné miesto na vašu rodinnú oslavu alebo letnú barbecue párty.

Záhradné altánky nie sú len štvorcové

Pri ich výbere v prvom rade zvážte, aké možnosti vám vaša záhrada dovoľuje. Záhradné altánky sú vkusným čiastočne otvoreným a čiastočne zatvoreným priestorom, najčastejšie z dreva rôznych tvarov a veľkostí, ktorý má zvyčajne priemer do 9 metrov.
Je krásnou možnosťou, ako vytvoriť príjemné miesto na vašej záhrade, vhodne zvolený záhradný altánok vyzerá nielen veľmi esteticky zvonku, ale je tiež veľmi pohodlný vo vnútri.
Objavte 
našu ponuku záhradných altánkov a uvidíte, že ponúkame altánky rôznych tvarov – okrúhle drevené altánky, drevené altánky v tvare štvorca, šesťuholníka alebo obdĺžnika.

Ak vám to vaša záhrada umožňuje, doprajte si čo najväčší altánok, vďaka tomu do neho umiestnite skutočne všetko, čo chcete. Stane sa tak vašou oázou oddychu, kde zmestíte posedenie pre celú vašu rodinu, ale aj napríklad hojdaciu sieť alebo kreslo na trávenie pohodlných chvíľ pri knihe či záhradný gril.

V našej ponuke nájdete aj verziu 2v1 – záhradný altánok s chatkou, prípadne malú záhradnú chatku s veľkou terasou, ktorá napríklad v zime schová váš záhradný nábytok. Ako sme už spomínali, počas teplých mesiacov sú tieto záhradné altánky skvelé miesto osláv a stretnutí, ktoré však dokáže chrániť pred páliacim slnkom aj pred letným dažďom. Jeho umiestnenie si podľa možností vždy voľte tak, aby ste vďaka nemu získali príjemný pohľad na vašu záhradu, ale tiež aby ste k nemu mali ľahký a pohodlný prístup. Vyberte si zo 40 druhov záhradných altánkov v našej ponuke v časti záhradné altánky. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sa môžete spoľahnúť, že vám altánok od nás vydrží niekoľko desaťročí.

Pridaj komentár